SKIREIZEN KERSTVAKANTIE EN KROKUS ONLINE !

VOS Travel België

Westlaan 415
B-8800 Roeselare
Tel: +32 (0)51-240340 
E-mail: info@vostravel.be
Website: http://www.vostravel.be
Lic A 5423
BTW: BE0416.896.003

Openingsuren
Maandag tot vrijdag 10 - 18 uur telefonisch doorlopend. 
Op zaterdag van 10.00 tot 12.30.
*** Indien je ons wenst te bezoeken kan dit enkel op afspraak ***

VOS Travel Nederland

Theodora Versteeghstraat 82
7558 HV Hengelo
Tel: +31 (0)74-2778382
E-mail: info@vostravel.nl
Website: http://www.vostravel.nl


Openingsuren

Maandag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur.
*** Indien je ons wenst te bezoeken kan dit enkel op afspraak ***

Het VOS Travel team

  Tom Hoornaert Zaakvoerder tom@vostravel.be
       
  Carlos Deprez Fietsen en wandelen (kantoor België) carlos@vostravel.be
  Rewert Wolthoff Fietsen en wandelen (kantoor Nederland) info@vostravel.nl
  Ronny Vandevelde  Winterreizen en incentives ronny@vostravel.be
       
  Ronald Boerjan Office Manager - Reservaties en administratie ronald@vostravel.be
       
  Liesbeth De Grande Reservaties en administratie liesbeth@vostravel.be
  Dries Deberdt Reservaties en administratie dries@vostravel.be
  Lies Bruneel Reservaties en administratie lies@vostravel.be
  Aurélie Vandenbulcke Reservaties en administratie aurelie@vostravel.be

 

Yoeri Flederick

Reservaties en administratie yoeri@vostravel.be 
       
  Tania Azou Boekhouding tania@vostravel.be